Nowe apartamenty Augustia oferują doskonałą lokalizację, miejską infrastrukturę i komunikację. W pobliżu inwestycji znajduje się szereg placówek edukacyjnych – od żłobków i przedszkoli, przez szkoły podstawowe i średnie – aż po placówki renomowanych wyższych uczelni. W sąsiedztwie komfortowych, nowoczesnych apartamentów znajduje się wiele obiektów handlowych (między innymi: Netto, Biedronka, Żabka), wiele aptek, przychodni lekarskich, urzędów pocztowych i punktów usługowych oraz wiele restauracji i punktów gastronomicznych. W zasięgu ręki są także obiekty sportowe i rekreacyjne.

  • Centrum miasta: zaledwie 1 km od Alei NMP
  • Centrum relaksu: 200 m do najbliższego skweru z placem zabaw, 1 km do Parków Jasnogórskich, 2 km do Parku Lisiniec
  • Centrum sportu: w odległości 1 km znajdują się: boisko, pływalnia, strzelnica i wiele innych

Bliskość centrum miasta oraz Jasnej Góry sprawiają, że osiedle Augustia znajduje się niedaleko wszystkich najważniejszych wydarzeń w mieście. Spacerem można dojść w Aleje, gdzie znajduje się wiele restauracji, kawiarni, ale również obiektów kulturalno-rozrywkowych.

Mimo usytuowania w pobliżu centrum, nowe apartamenty Augustia pozostają na uboczu i w spokojnej okolicy. Starannie urządzona zieleń i mała architektura, a także liczne trasy spacerowe w okolicy dadzą doskonałą możliwość wytchnienia.

Komfortowe, nowe mieszkania w inwestycji Augustia są doskonale zlokalizowane i skomunikowane z całą Częstochową. Na mapie poniżej można bardziej szczegółowo zapoznać się zaletami lokalizacji nowych mieszkań.